Papīru un materiālu skola


Esam pārliecinājušies, ka, radot un realizējot idejas, ir ārkārtīgi svarīgi, lai visa radošā komanda – no dizainera līdz pat drukas un pēcapstrādes meistariem – runātu vienā valodā, saprastu tās daudzās nianses, kas saistītas ar papīru un citu materiālu izvēli projektam. Vairāk nekā desmit gadu gaitā esam izveidojuši semināru programmu, kura attīstās līdzi izmaiņām mūsu sortimentā un sniedz atbildes uz jautājumiem, kuri nozīmīgi mūsu klientiem.

Uz Papīra un materiālu skolas nodarbībām aicinām jaunpienācējus ar poligrāfiju, reklāmu, vizuālās komunikācijas risinājumiem, iepakojuma dizaina un ražošanu saistītos uzņēmumos; poligrāfijas, reklāmas, dizaina skolu audzēkņus un studentus, kā arī nozares profesionāļus.

Antalis Papīru un materiālu skola tiek organizēta kā 2-3 dienu semināru programma 3-4 reizes gadā. Dalībnieki saņem katra semināra konspektu, neapdrukātu papīru un materiālu, kā arī drukas paraugus.

Papīra skolas seminārus vada poligrāfijas nozares profesionālis Artis Ērglis, dizaineris, LMA pasniedzējs Ivs Zenne, RVT Poligrāfijas centra darbiniece Kristīne Kalniņa un "Antalis" produktu konsultantu komanda - Una Medne, Inga Strautmane un Sabīne Baumane.

Vairāk informācijas: antalisdc.lv

Pieteikšanās : ginta.stulberga@anatalis.com

Svarīgi!
Jaunākās ziņas