Arjowiggins Creative Papers


Arjowiggins Creative Papers krāsainiem mirkļiem ikdienā un svētkos.

Vēlaties uzzināt vairāk?

- Jautājiet saviem Antalis Produktu konsultantiem

- Vēlaties iepazīties tuvāk? Nāciet ciemos uz Antalis Dizaina Centru (Iepriekš lūdzam sazināties par tikšanās laiku, zvanot 29448132 vai rakstot: una.medne@antalis.com)

- Vairāk par Arjo Wiggins jaunumiem uzziniet Arjowiggins Creative Papers mājas lapā

Conqueror jaunums - trīs pelēkā toņi - Feather, Pencil un Cartridge, kuri pieejami Congueror Wove un Conqueror Laid dizaina papīru kolekcijās. Ar trim jaunajiem pelēkajiem toņiem, Conqueror Wove un Laid krāsu palete ir ieguvusi mūsdienīgu saskaņotu krāsu gammu - no baltiem, krēmkrāsas līdz pelēkiem un melniem. Dažādas papīriem pieskaņotas aploksnes – C4, C5, C6, DL, 114×310 un 170x170 mm izmēros. Pieejams izmēros un gramāžās: A4, SRA3+, SRA2 un B1 /80 – 400g/m².

Keaykolour dabīgo matēto dizaina papīru atjaunotajā krāsu paletē tagad ir atrodamas 48 krāsas un 13 tekstūras, kā arī papīriem pieskaņotas aploksnes C5 un DL izmēros. Keaykolour nekrītoto, tīras celulozes, dizaina papīru kolekcijā ir deviņas harmonizētu krāsu ģimenes - kopā 48 nokrāsu dizaina papīri ar dabisku tekstūru, kā arī pieci dizaina papīri no 100% pārstrādātas škiedras un arī 13 dažādu reljefu iespējas. Pieejams izmēros un gramāžās: SRA 3, SRA3+, SRA2, B2 ² un B1 / 90 – 450g/m².

Curious Metallics

Curious Metallics ir radoši dizaina papīri, kuros apvienojas metāliskās nokrāsas, tekstūras un vizuālais efekts – atjaunotajā kolekcijā tagad – 15 jauni stilīgi toņi.

Papīri ar intensīvu metālisku pārklājumu modernās nokrāsās. Piemēroti elegantām ēdienkartēm, vēstuļu papīram, apsveikuma kartītēm, gada pārskatiem, reklāmas brošūrām un ekskluzīviem iepakojumiem. Dažādas papīriem pieskaņotas aploksnes C5, DL, DL (P) un 170x170mm izmēros.

Pieejams izmēros un gramāžās: SRA2, SRA3 un B1 /120 – 300g/m².

Svarīgi!
Jaunākās ziņas