PAPĪRU UN MATERIĀLU SKOLA*

Esam pārliecinājušies, ka, radot un realizējot idejas, ir ārkārtīgi svarīgi, lai visa radošā komanda – no dizainera līdz pat drukas un pēcapstrādes meistariem – runātu vienā valodā, saprastu tās daudzās nianses, kas saistītas ar papīru un citu materiālu izvēli projektam. Vairāk nekā desmit gadu gaitā esam izveidojuši semināru programmu, kura attīstās līdzi izmaiņām mūsu sortimentā un sniedz atbildes uz jautājumiem, kuri nozīmīgi mūsu klientiem.

 

Uz Papīra un materiālu skolas nodarbībām aicinām jaunpienācējus ar poligrāfiju, reklāmu, vizuālās komunikācijas risinājumiem, iepakojuma dizaina un ražošanu saistītos uzņēmumos; poligrāfijas, reklāmas, dizaina skolu audzēkņus un studentus, kā arī nozares profesionāļus.

 

Antalis Papīru un materiālu skola tiek organizēta kā 2-3 dienu semināru programma 3-4 reizes gadā. Dalībnieki saņem katra semināra konspektu, neapdrukātu papīru un materiālu, kā arī drukas paraugus.
 

Papīra skolas seminārus vada poligrāfijas nozares profesionālis Artis Ērglis, dizaineris, LMA pasniedzējs Ivs Zenne, RVT Poligrāfijas centra darbiniece Kristīne Kalniņa un "Antalis" produktu konsultantu komanda - Una Medne, Inga Strautmane un Sabīne Baumane.

     

Programma / Maksas semināri

Seminārs #1

Papīrs. Papīra vēsture un ražošana. Papīra īpašības, veidi un to ietekme uz gala rezultātu. Papīra formāti.

Seminārs #2

Papīrs un druka. Īss ieskats vēsturē. Iespiedtehnoloģiju veidi. Ofsets: ruļļu un lokšņu ofsets. Pēcapstrādes darbu veidi un procesi. Tipogrāfijas apmeklējums.

Seminārs #3

Dizains, papīrs, dators. Kā panākt iecerēto un necerēt uz neiespējamo. Krāsu vadība, ICC profili, darba plūsma un pirmsdrukas apstrāde no dizainera skatu punkta.

 

Programma / Bezmaksas semināri

Seminārs #4

Antalis papīri un materiāli poligrāfijai – krītoti, nekrītoti papīri, kartoni, dizaina papīri, speciālie materiāli, aploksnes, iepakojuma risinājumi.

Seminārs #5

Antalis sortiments. Vizuālā komunikācija, interjera un vides dizaina materiāli un risinājumi.

 

Maksas semināru cenas:

1 seminārs : Eur 25

2 semināri : Eur 45

3 semināri : Eur 60

 

*Apmeklējot visus 5 Papīru un materiālu skolas seminārus, dalībnieki saņem Antalis AS sertifikātu.

Papildus informācija, zvanot Papīra Skolas koordinātorei Gintai- T: 26633785 vai rakstot : ginta.stulberga@antalis.com

PAPĪRU UN

MATERIĀLU SKOLA

13.10.-15.10.