Mūsu Dizaina centra ekspozīju zālē esošās ražotāju
Epson, Gravograph un Graphtec iekārtas
Epson 80600.JPG
EPSON SureColor S80610

Ekosolvent lielformāta printeris. Tam tiek izmantota oriģinālā Epson lielapjoma tintes sistēma, kurā Epson GS3 tintes ir iepildītas ar 1,5 litru tilpnēs. Printeris radošam izkārtnēm.

Divas slīpas Epson PrecisionCore TFP pjezo galvas ļauj printera lietotājiem būt pārliecinātiem par drukas kvalitāti un izcilu ražošanas ātrumu. Epson UltraChrome GS3 tintes unikālā formula ne tikai nodrošina izcilu krāsu, bet arī ievērojami ietaupa laiku pēcapstrādei.

 

Vairāk par EPSON SureColor S80610

Epson SureColor SC T5400.png

EPSON SureColor SC-T5400

SC-T5400 ir pielāgojams, uzticams printeris, kas nodrošina detalizētas un ātras izdrukas. Neatkarīgi no tā, vai drukājat automatizētās projektēšanas, arhitektūras, tehniskās vai ģeogrāfiskās informācijas sistēmas grafikas, šis printeris katru reizi drukā izcilas (bezapmaļu, ja šāda opcija ir atlasīta) izdrukas. Izstrādāts tiem, kuriem ir nepieciešama profesionāla līmeņa tehniskais printeris ar zemām kopējām uzturēšanas izmaksām. Komplektā iekļauts statīvs.

 

Vairāk par EPSON SureColor SC-T5400

Epson  SureColor SCP7000 Violet Spectro.

EPSON SureColor SC-P7000 Violet Spectro

Radiet profesionālas visaugstākās kvalitātes izdrukas un paraugnovilkumus apdrukājamo materiālu klāstā ar šo daudzpusīgo 24 collu fotoprinteri un paraugnovilkumu iespiedēju. SC-P7000 Violet Spectro spēj visprecīzāk atveidot krāsas1 un tiek piegādāts ar desmit krāsu tinšu komplektu un Epson TFP PrecisionCore drukas galviņu, kas nodrošina precīzus un ilgstošus rezultātus. Šī progresīvā tehnoloģija ir savienota ar ērti lietojamu funkciju klāstu.

 

Vairāk par EPSON SureColor SC-P7000 Violet Spectro

c7500_front01.png.png

EPSON Colorworks 7500G

Augstas kavlitates krāsainais etiķešu printeris. Uzticams un rentabls. Drukas ātrums: 300mm/sek.

Vairāk par EPSON Colorworks 7500G

GRAPHTEC CE LITE 50

Mazs, tomēr ātrs, precīzs un uzticams. Ekonomiskās cenu kategorijas ploteris, kurš lieliski izpildīs mazāka apjoma ikdienas darbus.

 

Vairāk par GRAPHTEC CE LITE 50

Epson SureColor SCF2100 DTG.png

EPSON SureColor SC-F2100 DTG

Apģērbu tiešās apdrukas printeris SureColor SC-F2100 ir vispusīgs risinājums, kurā ietverts printeris, drukas galviņa, tintes un programmatūra — pēc ātras iestatīšanas uzreiz varēsit sākt apdrukāt

t-kreklus un citus priekšmetus. Jaunais modelis nodrošina ātrāku augstas kvalitātes druku, retākus apkopes intervālus un iespēju patstāvīgi izveidot dizainu.

 

Vairāk par EPSON SureColor SC-F2100 DTG

Surecolor SC_F500_copy.jpg

EPSON SureColor SC-F500

SC-F500 piemērots mazajiem uzņēmumiem. Paredzēts apģērbu un reklāmas materiālu apdrukai. Tam ir liels drukas ātrums, uzticamība un zemas ekspluatācijas izmaksas, un nav nepieciešama speciāla uzstādīšana un īpašas zināšanas apkopei.

Tintes uzpildīšanas sistēma (140 ml pudeles) padara tintes uzpildīšanu ārkārtīgi vienkāršu un neprasa īpašas zināšanas. Izmantojot šīs novatoriskās pudeles, tinti iespējams uzpildīt drukāšanas laikā, kas ievērojami samazina dīkstāvi.

Vairāk par EPSON SureCoor SC-F500

Prese3.jpg
graphtec1_1400x.png

Stahl Hotronix STX20

Daudzfunkcionāla karstuma prese. Maināmās plāksnes pieļauj dažāda priekšmetu un izmēru termo presēšanu. Svarīgākās funkcijas:
• Viedā automātiskā diagnostika

• Spēja ģenerēt preses statistiku un izsekot 
   produktivitātei

• Neierobežots presēto darbību skaits

• Ražošanas skaitītājs

Graphtec FC 9000 ploteris

FC9000 sērijas ploteri nodrošina augstāko iespējamo produktivitāti un veiktspēju visplašākajam pielietojumam dažāda biezuma materiālu griešanai.

- 1485mm/s maksimālais griešanas ātrums

- 39.2m/s2 maksimālais paātrinājums

- 5.88N (600gf) maksimālais griešanas spēks

Vairāk par Graphtec FC 9000