Mūsu Dizaina centra ekspozīju zālē esošās ražotāju
Epson un Graphtec iekārtas

EPSON SureColor SC-T5400

SC-T5400 ir pielāgojams, uzticams printeris, kas nodrošina detalizētas un ātras izdrukas. Neatkarīgi no tā, vai drukājat automatizētās projektēšanas, arhitektūras, tehniskās vai ģeogrāfiskās informācijas sistēmas grafikas, šis printeris katru reizi drukā izcilas (bezapmaļu, ja šāda opcija ir atlasīta) izdrukas. Izstrādāts tiem, kuriem ir nepieciešama profesionāla līmeņa tehniskais printeris ar zemām kopējām uzturēšanas izmaksām. Komplektā iekļauts statīvs.

 

Vairāk par EPSON SureColor SC-T5400

EPSON SureColor SC-P7000 Violet Spectro

Radiet profesionālas visaugstākās kvalitātes izdrukas un paraugnovilkumus apdrukājamo materiālu klāstā ar šo daudzpusīgo 24 collu fotoprinteri un paraugnovilkumu iespiedēju. SC-P7000 Violet Spectro spēj visprecīzāk atveidot krāsas1 un tiek piegādāts ar desmit krāsu tinšu komplektu un Epson TFP PrecisionCore drukas galviņu, kas nodrošina precīzus un ilgstošus rezultātus. Šī progresīvā tehnoloģija ir savienota ar ērti lietojamu funkciju klāstu.

 

Vairāk par EPSON SureColor SC-P7000 Violet Spectro

EPSON SureColor SC-F2100 DTG

Apģērbu tiešās apdrukas printeris SureColor SC-F2100 ir vispusīgs risinājums, kurā ietverts printeris, drukas galviņa, tintes un programmatūra — pēc ātras iestatīšanas uzreiz varēsit sākt apdrukāt

t-kreklus un citus priekšmetus. Jaunais modelis nodrošina ātrāku augstas kvalitātes druku, retākus apkopes intervālus un iespēju patstāvīgi izveidot dizainu.

 

Vairāk par EPSON SureColor SC-F2100 DTG

GRAPHTEC FC8600

Bezkompromisa ātrums un precizitāte no Japānas – Graphtec -  lielākais ploteru ražotāja pasaulē.  Graphtec profesionālā FC8600 sērija,  komplektā profesionāla programmatūra efektīvam darbam.

 

Vairāk par GRAPHTEC FC8600

GRAPHTEC CE LITE 50

Mazs, tomēr ātrs, precīzs un uzticams. Ekonomiskās cenu kategorijas ploteris, kurš lieliski izpildīs mazāka apjoma ikdienas darbus.

 

Vairāk par GRAPHTEC CE LITE 50

LAMIDESK Compact

Laminēšanas galds. 

Izmērs: 1410x2960

Darba izmērs: 1380x2550

Max augstums: 39mm

Svars 204 kg

 

Vairāk par LAMIDESK