Mūsu Dizaina centra ekspozīju zālē esošās ražotāju
Epson, Gravograph un Graphtec iekārtas
EPSON SureColor S80610

Ekosolvent lielformāta printeris. Tam tiek izmantota oriģinālā Epson lielapjoma tintes sistēma, kurā Epson GS3 tintes ir iepildītas ar 1,5 litru tilpnēs. Printeris radošam izkārtnēm.

Divas slīpas Epson PrecisionCore TFP pjezo galvas ļauj printera lietotājiem būt pārliecinātiem par drukas kvalitāti un izcilu ražošanas ātrumu. Epson UltraChrome GS3 tintes unikālā formula ne tikai nodrošina izcilu krāsu, bet arī ievērojami ietaupa laiku pēcapstrādei.

 

Vairāk par EPSON SureColor S80610

EPSON SureColor SC-T5400

SC-T5400 ir pielāgojams, uzticams printeris, kas nodrošina detalizētas un ātras izdrukas. Neatkarīgi no tā, vai drukājat automatizētās projektēšanas, arhitektūras, tehniskās vai ģeogrāfiskās informācijas sistēmas grafikas, šis printeris katru reizi drukā izcilas (bezapmaļu, ja šāda opcija ir atlasīta) izdrukas. Izstrādāts tiem, kuriem ir nepieciešama profesionāla līmeņa tehniskais printeris ar zemām kopējām uzturēšanas izmaksām. Komplektā iekļauts statīvs.

 

Vairāk par EPSON SureColor SC-T5400

EPSON SureColor SC-P7000 Violet Spectro

Radiet profesionālas visaugstākās kvalitātes izdrukas un paraugnovilkumus apdrukājamo materiālu klāstā ar šo daudzpusīgo 24 collu fotoprinteri un paraugnovilkumu iespiedēju. SC-P7000 Violet Spectro spēj visprecīzāk atveidot krāsas1 un tiek piegādāts ar desmit krāsu tinšu komplektu un Epson TFP PrecisionCore drukas galviņu, kas nodrošina precīzus un ilgstošus rezultātus. Šī progresīvā tehnoloģija ir savienota ar ērti lietojamu funkciju klāstu.

 

Vairāk par EPSON SureColor SC-P7000 Violet Spectro

EPSON SureColor SC-F2100 DTG

Apģērbu tiešās apdrukas printeris SureColor SC-F2100 ir vispusīgs risinājums, kurā ietverts printeris, drukas galviņa, tintes un programmatūra — pēc ātras iestatīšanas uzreiz varēsit sākt apdrukāt

t-kreklus un citus priekšmetus. Jaunais modelis nodrošina ātrāku augstas kvalitātes druku, retākus apkopes intervālus un iespēju patstāvīgi izveidot dizainu.

 

Vairāk par EPSON SureColor SC-F2100 DTG

GRAPHTEC CE LITE 50

Mazs, tomēr ātrs, precīzs un uzticams. Ekonomiskās cenu kategorijas ploteris, kurš lieliski izpildīs mazāka apjoma ikdienas darbus.

 

Vairāk par GRAPHTEC CE LITE 50

LAMIDESK Compact

Laminēšanas galds. 

Izmērs: 1410x2960

Darba izmērs: 1380x2550

Max augstums: 39mm

Svars 204 kg

 

Vairāk par LAMIDESK 

Gravograph LS100EX ENERGY 25W CO2 

Lieljaudas ekonomiskās klases lāzers ražošanai. To ir viegli izmantot gravēšanai, biznesa dāvanām, rotaslietu gravēšanai un griešanai (organiskais stikls, saplāksnis, koks, āda, silikons, tekstilizstrādājumi, dažādas plastmasas).

Lāzera jauda: 25W (ar ūdens dzesēšanu)

Maksimālais gravēšanas laukums: 610 x 610 mm

Maksimālais Z ass augstums: 250 mm

Maksimālais gravēšanas ātrums: 2500 mm/s

 

Vairāk par Gravograph

EPSON SureColor SC-F500

SC-F500 piemērots mazajiem uzņēmumiem. Paredzēts apģērbu un reklāmas materiālu apdrukai. Tam ir liels drukas ātrums, uzticamība un zemas ekspluatācijas izmaksas, un nav nepieciešama speciāla uzstādīšana un īpašas zināšanas apkopei.

Tintes uzpildīšanas sistēma (140 ml pudeles) padara tintes uzpildīšanu ārkārtīgi vienkāršu un neprasa īpašas zināšanas. Izmantojot šīs novatoriskās pudeles, tinti iespējams uzpildīt drukāšanas laikā, kas ievērojami samazina dīkstāvi.

Vairāk par EPSON SureCoor SC-F500

Stahl Hotronix STX20

Daudzfunkcionāla karstuma prese. Maināmās plāksnes pieļauj dažāda priekšmetu un izmēru termo presēšanu. Svarīgākās funkcijas:
• Viedā automātiskā diagnostika

• Spēja ģenerēt preses statistiku un izsekot 
   produktivitātei

• Neierobežots presēto darbību skaits

• Ražošanas skaitītājs

Graphtec FC 9000 ploteris

FC9000 sērijas ploteri nodrošina augstāko iespējamo produktivitāti un veiktspēju visplašākajam pielietojumam dažāda biezuma materiālu griešanai.

- 1485mm/s maksimālais griešanas ātrums

- 39.2m/s2 maksimālais paātrinājums

- 5.88N (600gf) maksimālais griešanas spēks

Vairāk par Graphtec FC 9000